10% rabatu na leczenie zachowawcze i profilaktykę.

O nas


Klinika

Nasza klinika oferuje Państwu kompleksowe leczenie z zakresu: stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii stomatologicznej, endodoncji, implantologii, a także profilaktyki oraz stomatologii estetycznej.

W Amber Clinic poświęcamy naszym pacjentom zawsze taką ilość czasu, aby można było podjąć właściwe decyzje oraz uzyskać pożądany przez pacjentów piękny i zdrowy uśmiech. Oferujemy szeroki wachlarz usług stomatologicznych, a każdy nasz dentysta pracuje na to aby uzyskać ustalony wspólny efekt końcowy leczenia.
Wszystkie zabiegi świadczone w Amber Clinic wykonywane są zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną oraz z pomocą najnowszych technologii, wspomagających proces leczenia. Warto wspomnieć, że wszystkie etapy leczenia zostaną przeprowadzone bezboleśnie, w przyjemnej atmosferze oraz w dogodnym dla Państwa terminie. Jednak najważniejszym elementem w naszej pracy są lekarze – zespół stomatologów pracujących w naszej klinice to osoby mądre, zdolne, utalentowane oraz ambitne, o czym świadczy fakt ich stałego podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach. W Amber Clinic panuje przyjazna, niemal rodzinna atmosfera, dodatkowo wpływająca na komfort i poczucie spokoju u pacjenta, a także stwarza optymalne warunki do świadczenia usług stomatologicznych.
Zadbaliśmy także o odpowiednią aranżację przestrzeni w naszej klinice, która tworzy pogodny i relaksacyjny klimat, zarówno w poczekalni, jak i gabinecie. Dokładamy wszelkich starań w zakresie utrzymania wysokich standardów w obszarze czystości i estetyki wnętrza oraz higieny.

Nasza klinika zlokalizowana jest w Gdańsku, w dzielnicy Suchanino.
Dogodna lokalizacja gabinetu ułatwia dojazd zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej. Jeżeli podróżują Państwo samochodem, z ulicy Ludwika Beethovena na światłach należy skręcić w ul. Zygmunta Noskowskiego i kierować się do końca tej ulicy. Przed kliniką znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe (również dla osób niepełnosprawnych).
Pacjenci poruszający się transportem publicznym dojdą do naszego gabinetu w 5-10 min z przystanków ZTM zlokalizowanych przy ul. Powstańców Warszawskich oraz przy ul. Ludwika Beethovena.

Zespół

lek. dent. Sylwia Jaworska
Doktor Sylwia ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny w 2012 roku i od tego czasu doskonali swoje umiejętności oraz podnosi swoje kwalifikacje, aby każdego dnia świadczyć usługi na najwyższym poziomie. W codziennej pracy zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą z endodoncją, stomatologią estetyczną, jak również protetyką. Jest zwolenniczką stomatologii mało inwazynej, szanuje zdanie Pacjenta, realizując plan leczenia dobrany do indywidualnych potrzeb. W pracy najbardziej ceni sobie kontakt z ludźmi. Wolny czas stara się spędzać aktywnie lub czytając książki.

lek. dent. Julia Śledzińska – Blumensztajn
Ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny, w wolnym czasie poświęca się samodoskonaleniu, o czym świadczą odbyte przez nią liczne kursy i szkolenia. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym, protetyce oraz chirurgii stomatologicznej. W pracy zawsze perfekcyjnie przygotowana, uwielbiana przez Pacjentów. U doktor Julii nawet najbardziej bojący się Pacjent przełamie swój strach. Miłośniczka podróży oraz sportu.

lek.dent. Edyta Kuc

lek.dent. Marzena Cyran

lek.dent. Grzegorz Bereda

lek.dent. Paulina Bielicka

lek.dent. Adam Jaworski
Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pasjonuje się endodoncją mikroskopową, chirurgią stomatologiczną oraz protetyką. Regularny udział w konferencjach naukowych oraz szkoleniach sprawia, że stale podnosi swoje kompetencje. Doktor Adam jest oazą spokoju oraz cierpliwości. Podczas dłuższych zabiegów endodontycznych, pacjenci czują się komfortowo i bezpiecznie. Prywatnie pasjonat fotografii przyrody, motoryzacji oraz dobrej kuchni.